VIDEO/ 70 metra sprint, për golin e vitit, ja magjia e Adrien Rabiot

VIDEO/ 70 metra sprint, për golin e vitit, ja magjia e Adrien Rabiot

23:06, 07/07/2020

Juventusi ka gjetur golin e avantazhin 1-0 në ndeshjen kundër Milanit, e vlefshme për javën e 31-të në Serie-A.

Ishte Adrien Rabiot ai cili realizoi një gol fantastik për bardhezinjtë. Mesfushori francez kaloi me lehtësi të gjithë mbrojtjen e “Djallit” dhe me një gjuajtje të shkëlqyer ia doli të mposhte Donnarumman.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco