VIDEO/ I vetëm përballë portierit të Milanit, shikoni çfarë bën Ronaldo...

VIDEO/ I vetëm përballë portierit të Milanit, shikoni çfarë bën Ronaldo...

23:04, 07/07/2020

Juventusi ka shënuar golin e dytë në përballjen ndaj Milanit e vlefshme për javën e 31-të në Serie A.

Në minutën e 53’ ishte Cristiano Ronaldo ai i cili nuk gaboi i vetëm përballë portierit Donnarumma.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco