VIDEO/ ‘Ylli’ i ekipit anglez i shënon Chelseat supergol nga distanca

VIDEO/ ‘Ylli’ i ekipit anglez i shënon Chelseat supergol nga distanca

22:41, 07/07/2020

Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme 2-3 në transfertë kundër Crystal Palace e vlefshme për javën e 34 në Premier League.

Në minutën e 34-t, ylli i Cristal Palace, Zaha, ka shënuar një nga golat më të bukur të sezonit.

Ai ka realizuar nga një distancë e largët në portën e Kepas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco