VIDEO/ Patrici si Suarez: kafshon në dorë futbollistin e Lecces

VIDEO/ Patrici si Suarez: kafshon në dorë futbollistin e Lecces

22:05, 07/07/2020

Në minutën e 93-të të sfidës Lecce – Lazio (që përfundoi me rezultatin 2-1 për vendasit), u regjistrua një incident, që kishte për protagonist Giulio Donatin (Lecce) dhe Patricio Gabarron (Lazio).

Ky i fundit gjatë një sherri në zonën e Lecce kafshoi në dorë Donatin. Veprimi i Patricit u kap nga kamerat e stadiumit dhe ai u përjashtua menjëherë nga loja, pasi arbitri i ndeshjes e ndëshkoi me karton të kuq.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco