Gjiganti spanjoll ofron dy futbollistë e skuadrës plus para për Lautaro Martinez

Gjiganti spanjoll ofron dy futbollistë e skuadrës plus para për Lautaro Martinez

17:12, 07/07/2020

Barcelona nuk ka ndërmend ta paguajë klauzolën e lirimit të Lautaro Martinezit me vlerë 111 milionë euro.

Drejtuesit e klubit katalanas së fundmi po mendojnë që të ofrojnë dy futbollistë plus para për sulmuesin argjentinas, por zikaltrit janë ende në dilemë.

Klauzola e Martinezit do të skadojë shpejt dhe Barcelona shpreson që të arrijë një marrëveshje personale me futbollistin për ta bindur që të transferohet në “Camp Nou”.

Lautaro ka impresionuar këtë sezon me Interin, ndërsa dëshirë e tij është e madhe që të bashkohet në një skuadër me Leo Messin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco