Teuta merr fitoren e katërt radhazi, ‘viktima’ e radhës Skënderbeu

Teuta merr fitoren e katërt radhazi, ‘viktima’ e radhës Skënderbeu

23:01, 06/07/2020

Teuta nuk ndalet dhe po hedh hapa të rëndësishëm drejt Europës.

Durrsakët mposhtën 1-0 Skënderbeun në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të në Kategorinë Superiore.

Goli i vetëm u realizua nga Sherif Kallaku i cili me gjuajtjen e tij në minutën e 56’ mposhti portierin kundërshtar.

Një fitore tepër e rëndësishme kjo për skuadrën e Edi Martinit, e cila e dominoi takimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco