FOTO/ Nota e lartë e Lionel Messit në fitoren e Barcelonës ndaj Villarrealit

FOTO/ Nota e lartë e Lionel Messit në fitoren e Barcelonës ndaj Villarrealit

08:26, 06/07/2020

Barcelona luajti mbrëmjen e djeshme në fushën e Villarrealit ndeshjen e vlefshme për javën e 34-t të La Ligës, shkruan Syri.net.

Katalanasit fituan me rezultatin e thellë 4-1, me golat e Torres (autogol), Suarez, Griezman dhe Fati, ndërsa për vendësit realizoi Moreno.

Lionel Messi dha dy asist për golat e Suarez dhe Griezman, ndërsa shënoi edhe vetë, por u anulua nga VAR-i për pozicion jashtë loje.

Për paraqitjen në transfertën ndaj Villarrealit, kapiteni i Barçës u vlerësua me notën më të lartë, 9.1.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco