FOTO + VIDEO/ Triumfi në Kupë, Bayern ‘injoron’ Covid-19 dhe feston titullin

FOTO + VIDEO/ Triumfi në Kupë, Bayern ‘injoron’ Covid-19 dhe feston titullin

22:59, 04/07/2020

Bayern fiton edhe Kupën e Gjermanisë pasi në finale mposhti 4-2 Leverkusen.

Bundesliga, Kupa e Gjermanisë dhe Champions League, skuadra e Hansi Flick synon ta përfundojë sezonin 2019/20 me këto tri trofe të rëndësishëm.

Pavarësisht në situatë pandemie futbollistët bavarezë nuk i ka ndalur asgjë për të festuar titullin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco