VIDEO/ Ibrahimovic përballë Strakoshës, shikoni çfarë bën shqiptari por në fund...

VIDEO/ Ibrahimovic përballë Strakoshës, shikoni çfarë bën shqiptari por në fund...

22:39, 04/07/2020

Milani po fiton 2-0 në transfertë kundër Lazios e vlefshme për javën e 30-t në Serie A.

Në minutën e 34-t të ndeshjes, Zlatan Ibrahimovic shënoi nga pika e penalltisë, falë gafës që bëri Strakosha i cili fillimisht e ndali më pas i rëshqiti topi për të kaluar vijën fatale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco