VIDEO/ ‘Ylli’ i Milanit shënon supergol, shikoni si e pëson Strakosha!

VIDEO/ ‘Ylli’ i Milanit shënon supergol, shikoni si e pëson Strakosha!

22:21, 04/07/2020

Milani po fiton 2-0 në transfertë kundër Lazios e vlefshme për javën e 30-t në Serie A.

Në minutën e 23’ ishte Hakan Calhanoglu i cili zhbllokoi rezultatin duke realizuar një supergol, ndërsa portieri shqiptar Thomas Strakosha e kishte të pamundur reagimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco