VIDEO/ Bayerni kalon në avantazh në finalen e Kupës, Alaba shënon supergol

VIDEO/ Bayerni kalon në avantazh në finalen e Kupës, Alaba shënon supergol

20:22, 04/07/2020

Vetëm 16 minuta i mjaftuan Bayernit që të kalojë në avantazh në finalen e Kupës së Gjermanisë.

Ishte David Alaba ai i cili realizoi duke ndëshkuar Leverkusen me një supergol nga goditja e dënimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco