Finalja e Kupës/ Formacionet zyrtare: Leverkusen – Bayern Munich

Finalja e Kupës/ Formacionet zyrtare: Leverkusen – Bayern Munich

19:37, 04/07/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Gjermanisë ndërmjet Bayern dhe Leverkusen.

Kampionët e Bundesligës shihen si favoritët për këtë trofe mjaft të rëndësishëm.

Dueli starton në orën 20:00, ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco