VIDEO/ Ronaldo shënon supergol, bën të pabesueshmen nga goditja e dënimit!

VIDEO/ Ronaldo shënon supergol, bën të pabesueshmen nga goditja e dënimit!

18:42, 04/07/2020

Vitet kalojnë por klasi i Cristiano Ronaldos mbetet i njëjtë.

Në minutën e 61’ portugezi nxori nga repertori i tij një gol të jashtëzakonshëm duke realizuar nga goditja e dënimit.

Juventusi po fiton 3-1 në derbin ndaj Torinos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco