Setien flet për të ardhmen e Lionel Messit

Setien flet për të ardhmen e Lionel Messit

12:40, 04/07/2020

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur për spekulimet rreth për të ardhmes së Lionel Messit.

“Unë nuk dua të spekuloj në këtë gjë. Nuk kam dëgjuar asgjë prej tij. Nuk kam çfarë të them, nuk është misioni im. Unë e shoh mirë Leon, të gjitha janë spekulime”, tha Setien

Ylli argjentinas ka qenë në qendër të vëmendjes ditën e premte, pas publikimit të lajmeve se është ngopur te Barcelona në mungesë të një projekti fitues, dhe se po kërkon largimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco