FOTO/ Temperaturat e larta, zhvishet tifoja seksi e Juventusit

FOTO/ Temperaturat e larta, zhvishet tifoja seksi e Juventusit

12:34, 03/07/2020

Federika Fede njihet nga të gjithë si një nga bukuroshet e “make-up”-it në Itali, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat perfekte.

Bukuroshja italiane është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme. Këtë ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto në kushte shtëpie.

Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve, ishte fakti se Federika mbante veshur një bluzë të Juventusit.

Bukuroshja njihet si një tifozë e flaktë e bardhezinjve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco