Pyetet për largimin e Messit nga Barça, ja përgjigja që jep Zidane!

Pyetet për largimin e Messit nga Barça, ja përgjigja që jep Zidane!

10:13, 03/07/2020

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, dëshiron që Lionel Messi të qëndrojë në La Liga.

Pas fitores ndaj Getafes, tekniku francez ka folur për thashethemet e fundit dhe largimin e Messit nga “Camp Nou”.

“Unë nuk e di se çfarë do të ndodhë, por shpresojmë që Messi të qëndrojë, se ne e duam atë këtu pasi shton konkurrencën dhe cilësinë në La Liga”, ka deklaruar Zidane.

Kujtojmë që Messi ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco