VIDEO/ Spal nuk ndalet, Floccari shënon një supergol nga distanca

VIDEO/ Spal nuk ndalet, Floccari shënon një supergol nga distanca

22:21, 01/07/2020

Spal ka shënuar dhe golin e dytë kundër Milanit.

Në minutën e 29’ Floccari shënoi një super gol nga distanca, duke mposhtur portierin Donnarumma.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco