Befasohet Milani, Spal kalon në avantazh

Befasohet Milani, Spal kalon në avantazh

22:03, 01/07/2020

Spal ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Milanit, ndeshje e vlefshme për javën e 29-të në Serie-A.

Në minutën e 13’ ishte Valoti ai i cili përfitoi nga një rrëmujë në zonën e kuqezinjve për t’i dhënë avantazhin skuadrës së tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco