E kryer: Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me skuadrën e Bayern

E kryer: Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me skuadrën e Bayern

20:49, 01/07/2020

Tashmë është pothuajse e kryer. Leroy Sane është një lojtar i Bayern Munich.

24 vjeçari sapo ka mbërritur në Munich, ku do të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të hedh firmën mbi kontratë.

Sipas medieve gjermane, bavarezët do të derdhin në arkat e Manchester Cityt (klubi që kishte në pronësi kartonin e futbollistit) plot 47.5 milionë euro, ndërsa Sane do të firmos një kontratë 5 vjeçare me Bayern.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco