Borussia Dortmund prezanton fanellat e reja për sezonin 2020-2021

Borussia Dortmund prezanton fanellat e reja për sezonin 2020-2021

17:21, 01/07/2020

Borussia Dortmund ka prezantuar fanellat e reja. Klubi verdhezi me anë të një video të bukur të publikuar në “Twitter” ka prezantuar uniformat e reja për sezonin 2020-2021.

Midis lojtarëve të shfaqur në video, është edhe sulmuesi norvegjez Erling Braut Haaland.

Ndoshta kjo tregon se talenti 19 vjeçar do të qëndrojë edhe për sezonin e ardhshëm në “Signal Iduna Park”. Mbetet për t’u parë...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco