PSG fillon përgatitjet për Ligën e Kampioneve, ja miqësorja e parë që do të luajë

PSG fillon përgatitjet për Ligën e Kampioneve, ja miqësorja e parë që do të luajë

16:50, 01/07/2020

Të kualifikuar në Final 8 në Ligën e Kampioneve, Paris Saint Germain ka filluar përgatitjet për këtë kompeticion.

Me Ligue 1 të pezulluar për shkak të koronavirusit, klubi francez tashmë duhet të zhvillojë ndeshje miqësore për të arritur ritmin e konkurrentëve.

Në ndeshjen e tyre të parë që nga muaji mars, PSG do të përballet me Le Havren. Takimi është caktuar në Stade Oceane më 12 korrik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco