VIDEO/ Penallti për Atletico Madrid, gjuan Saul

VIDEO/ Penallti për Atletico Madrid, gjuan Saul

23:28, 30/06/2020

Atletico Madrid ka barazuar sërish rezultatin 2-2 ndaj Barcelonës në transfertë, e vlefshme për javën e 33-të në La Liga.

Në minutën e 62’ Atletico fitoi një penallti të cilën e mori përsipër Saul Niguez. 25 vjeçari arriti ta kthente në gol penalltinë, duke mposhtu portierin Ter Stegen

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco