VIDEO/ Lazio barazon rezultatin, shënon Immobile

VIDEO/ Lazio barazon rezultatin, shënon Immobile

20:49, 30/06/2020

Lazio ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën ndaj Torinos në transfertë, e vlefshme për javën e 29-të në Serie-A.

Në minutën e 48’ ishte Ciro Immobile ai i cili shënoi për bardhekaltërit pas një asisti të Luis Albertos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco