VIDEO/ Tuci shënon sërish për Lokomotivën

VIDEO/ Tuci shënon sërish për Lokomotivën

20:27, 30/06/2020

Indrit Tuci po kalon një formë të shkëlqyer me skuadrën e Lokomotivës së Zagrebit në kampionatin kroat të futbollit.

Pasi i shënoi Hajdukut një javë më parë, sulmuesi i Shpresave ka arritur të tund sërish rrjetën.

Tuci realizoi para pak minutash për Lokomotivën në një ndeshje shumë të rëndësishme siç është ajo Varazdin, ku ekipit të shqiptarëve i duhet fitorja, pasi ngjiten në vendin e dytë dhe kalojnë në klasifikim Hajdukun.

Ndeshja në këto momente është 1-0 për Lokomotivën (minuta 77-të).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco