Tare: Jemi të interesuar për Kumbullën!

Tare: Jemi të interesuar për Kumbullën!

20:10, 30/06/2020

Para se të niste sfida me Torinon, drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare foli për mikrofonat e “Sky Sport”.

 Vlonjati konfirmoi zërat për një interesim të skuadrës kryeqytetase për mbrojtësin shqiptar të Veronës, Marash Kumbllën.

 “Futbollisti na intereson, prandaj dhe ne takuam Veronën. Është një profil shumë interesant që mund të jetë i rëndësishëm në vitet e ardhshëm, por ende po bisedojmë me Veronën.

"Ne jemi të sigurt se nuk do ta mbyllim ditën e enjte”, – tha Tare. Drejtori sportiv shton sulmin drejt shqiptarit dhe këtë e konfirmon dhe para kamerave. Lazio dhe Verona do të takohen sërish mes tyre për të diskutuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco