VIDEO/ Torino surprizon Lazion

VIDEO/ Torino surprizon Lazion

19:52, 30/06/2020

Torino ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Lazios, e vlefshme për javën e 29-të në Serie-A.

Në minutën e 5-të, torinezët fituan një penallti, të cilën e mori përsipër, Andrea Belloti. Sulmuesi italian u tregua i saktë nga pika e bardhë, duke mposhtur Strakoshën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco