Formacionet zyrtare: Skënderbeu – Bylis, ja si rreshtohen skuadrat...

Formacionet zyrtare: Skënderbeu – Bylis, ja si rreshtohen skuadrat...

19:15, 24/06/2020

Skënderbeu pret në shtëpi Bylisin ditën e sotme, në ndeshjen e kthimit për Kupën e Shqipërisë.

Pritet një ndeshje e bukur nga të dyja skuadrat, që do të kërkojnë të marrin maksimumin pasi ndeshjen e parë ballshiotët fituan me rezultatin 1-0.

FORMACIONET ZYRTARE:

Skënderbeu: Dajsinani, Dita, Dumfur, Pëllumbi, Imami, Taipi, Mara, Elezi, Gripshi, Bregu, Mensah.

Bylis: Miraka, Goxha, Shkalla, Ndreca, Mëllugja, Murataj, Ujka, Ndephe, Bajramaj, Peposhi, Hadroj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco