Emily Ratajkowski, tifozja e Juventusi-t ndryshon dhe çmend rrjetet sociale

Emily Ratajkowski, tifozja e Juventusi-t ndryshon dhe çmend rrjetet sociale

19:00, 24/06/2020

Emily Ratajkowsky, super modelja tifoze e Juventus-it, ka ndryshuar look dhe ka çmendur ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka befasuar ndjekësit duke u bërë bionde dhe e ka arsyetuar kështu vendimin e saj:

“Nuk i kam lyer kurrë në jetën time, por tani jam e lumtur që e kam bërë”.

“Sapo kam festuar ditëlindjen tim dhe jam entuziaste të nis një fazë të re, pas këtyre ditëve të vështirë për të gjithë, me një look që të jetë një ogur i mirë”.

“Për mua, bukuri duhet të jetë edhe  shprehëse dhe e gëzuar”.

View this post on Instagram

????‍??

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco