VIDEO/ Kupa e Shqipërisë, Beselidhja befason dhe i shënon Tiranës

VIDEO/ Kupa e Shqipërisë, Beselidhja befason dhe i shënon Tiranës

17:45, 24/06/2020

Beselidhja ka kaluar në avantazh 1-0 ndaj Tiranës në Kupën e Shqipërisë.

Në minutën e 46′, fantastik Gjorgjeviç, i cili pas një pasimi të marrë në zonë gjuan bukur dhe mposht portierin Bakaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco