VIDEO/ Kukësi shënon golin e avantazhit në Kupë

VIDEO/ Kukësi shënon golin e avantazhit në Kupë

17:04, 24/06/2020

Kukësi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Apolonisë e vlefshme për ndeshjen e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

Në minutën e 27’, pas harkimit nga këndi nga ana e Limajt, mbrojtësit Bruno Lulaj godet bukur me kokë brenda zonës duke tundur rrjetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco