VIDEO/ Penallti për Teutën, gjuan Kallaku

VIDEO/ Penallti për Teutën, gjuan Kallaku

16:56, 24/06/2020

Sherif Kallaku ka humbur një mundësi të artë për të kaluar skuadrën e Teutës në avantazh në përballjen ndaj Vllaznisë e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë (ndeshja e parë 2-2).

Kallaku dështoi nga pika e bardhë, me topin që u prit nga portieri i shkodranëve, Alen Sherri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco