Oriola konfirmon lidhjen me futbollistin, publikon FOTO-n e përqafuar me Grezdën

Oriola konfirmon lidhjen me futbollistin, publikon FOTO-n e përqafuar me Grezdën

16:51, 24/06/2020

Oriola Marashi prej kohësh është në një lidhje me futbollistin kosovar, Eros Grezda. Dyshja janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar.

Gjatë karantinës, ata qëndruan së bashku në Kroaci. Dyshja publikuan shumë foto e video nga të njëjtat ambiente gjatë karantinës, duke treguar kështu se ndodheshin së bashku.

Për herë të parë, Oriola ka publikuar një foto me të dashurin e saj. Ajo ka vendosur të hedhë një foto me futbollistin, por duke i mbuluar fytyrën.

E ndonëse fytyra e Erosit është e mbuluar me një emoji, ai identifikohet lehtësisht. Mesa duket, lidhja e dyshes po ecën shumë mirë dhe ata janë mjaft të dashuruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco