Formacionet zyrtare: Besëlidhja - Tirana

Formacionet zyrtare: Besëlidhja - Tirana

16:15, 24/06/2020

Tirana luan në stadiumin "Brian Filipi" ditën e sotme, ku sfidon Besëlidhjen vendase. Egbo ka vendosur të luajë me formacionin e dytë, duke i dhënë mundësinë lojtarëve kryesorë të relaksohen, pas fitores 5-1 në ndeshjen e parë.

BESËLIDHJA: Vukasinovic, Fetaj, Dibra, Moqi, Pergjoni, Hepaj, Cokic, Bushi, Hajdari, Hoxha, Dordevic.

TIRANA: Bakaj, Çelhaka, Sidibe, Osmani, Ismailgeci, Stafa, Karabeci, Morina, Hasani, Halili, Dunga.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco