'Të gjithë futbollistët më shkruajnë mesazhe!'

'Të gjithë futbollistët më shkruajnë mesazhe!'

20:21, 05/06/2020

Tammy Hembrow është një nga femrat që po bën namin në Instagram.

Me 11 miljonë ndjekës bukuroshja australiane që është edhe mamaja e dy fëmijëve por që njihet për format e saja trupore superseksi dhe plot muskuj, në një intervistë ka zbuluar se futbollistët e kanë pikë të dobët:

“Ju betohem për zotin, që të gjithë futbollistët nëpër botë më dërgojnë mesazhe”, ka deklaruar Tammy. 26-vjeçarja publikon shpesh foto të nxehta në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco