Arrin marrëveshjen në parim, Interi shumë pranë blerjes së bujshme!

Arrin marrëveshjen në parim, Interi shumë pranë blerjes së bujshme!

14:42, 04/06/2020

Inter duket se do të jetë shumë aktiv në këtë merakto.

Pas shitje së Icardit dhe me shumë gjasë të Perisic dhe Lautaro Martinez, zikaltrit janë shumë pranë një blerje të bujshme.

Bëhet fjalë për Sandro Tonalin. Mesfushori italian është një nga më të talentuarit në rolin e tij në botë dhe zikaltrit e kërkojnë prej kohësh.

Mediet italiane shkruajnë se Tonali ka pranuar kalimin në Milano dhe tashmë mbeten shumë pak detaje për zyrtarizimin e marrëveshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco