Tirana me dy mungesa të rëndësishme në ndeshjen e radhës

Tirana me dy mungesa të rëndësishme në ndeshjen e radhës

12:59, 04/06/2020

Tirana do të ketë dy mungesa të rëndësishme në sfidën kundër Luftëtarit.

Agustin Torasa dhe Erjon Hoxhallari do të mungojnë në sfidën e radhës të kampionatit me Luftëtarin.

Dy lojtarët ishin me tre kartonë të verdhë dhe me marrjen e kartonit të katërt të verdhë, ata do të humbasin sfidën në Gjirokastër që luhet ditën e diel.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco