‘Fitoren ia dedikojmë Dorianit’, Gripshi: Goli ndaj Partizanit? E kishim provuar...

‘Fitoren ia dedikojmë Dorianit’, Gripshi: Goli ndaj Partizanit? E kishim provuar...

23:34, 03/06/2020

Nazmi Gripishi realizoi ndaj Partizanit një gol shumë të bukur dhe me peshë, të cilin, sikurse e shpjegon në “Gol pas Goli”, e kishte provuar shpesh në stërvitje.

“Të them të drejtën e mendova që isha më afër, por tani që po e shikoj paskam qenë shumë larg. E kemi provuar disa herë në stërvitje dhe nuk na kishte dalë shumë mirë. Por Daja na kishte thënë se do të arrinim të shënonim në ndeshje dhe ia dola. Shkova e festova menjëherë me trajnerin.

E ardhmja: Dua të jap maksimumin te Skënderbeu, më pas drejtuesit e dinë se çarë do të bëjnë për të ardhmen. Fitoren ia dedikojmë Dorianit, që ndërroi jetë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco