Hysen Dedja në ‘Fair Play’: Ja ekipi që do të shpallet kampion

Hysen Dedja në ‘Fair Play’: Ja ekipi që do të shpallet kampion

22:51, 03/06/2020

Ish-trajneri dhe aktualisht specialisti i futbollit, Hysen Dedja, ishte në panelin e të ftuarve në emisionin “Fair Play” të Enkeleida Zeko në Syri TV, ku dha mendimin e tij për Superligën.

Sipas specialistit shkodran, Tirana do të jetë skuadra kampione.

“Me fitoren që arriti sot dhe me ecurinë që ka, kam bindjen e plotë se Tirana do të jetë ekipi kampion”, deklaroi Hysen Dedja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco