FOTO/ Ish-gruaja seksi e futbollistit dëshiron të blejë klubin e futbollit!

FOTO/ Ish-gruaja seksi e futbollistit dëshiron të blejë klubin e futbollit!

12:32, 03/06/2020

Anamaria Prodan Ă«shtĂ« gruaja e ish-futbollistit tĂ« njohur rumun, Laurentiu Reghecampf aktualisht aktualisht trajner te skuadra e Emirateve tĂ« Bashkuara Arabe Al Ëasl.

Në të shkuarën Annamaria ka qenë agjentja e futbollistit të famshëm rumun Adrian Mutu, ndërsa sëfundmi nga një menaxhere ajo kërkon të shndërrohet në pronare pasi ka deklaruar se është e interesuar për të blerë klubin rumun të Hermannstadt që e mbylli sezonin e rregullt në vendin e 10-të të elitës së futbollit të këtij vendi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco