VIDEO/ Futbollisti spanjoll lë ‘nam’, shikoni gafën e tij skandaloze me portën e boshatisur!

VIDEO/ Futbollisti spanjoll lë ‘nam’, shikoni gafën e tij skandaloze me portën e boshatisur!

11:59, 03/06/2020

Mesfushori spanjoll, Marquitos ka bërë gafën e javës në ligën e dytë në Poloni.

Ish-futbollisti i Villarealit nuk ka mundur të realizojë gol megjithëse ishte vetëm 5 metra larg portës së boshatisur.

Topi i gjuajtur prej tij u ndal nga traversa dhe më pas u kontrollua nga portieri kundërshtar. Kujtojmë që Miedz Legnica është mundur 1-2 në shtëpi nga Stal Mielec.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco