Pas 3 muajve pushim, rikthehet futbolli në Shqipëri. Ja ndeshjet që luhen sot...

Pas 3 muajve pushim, rikthehet futbolli në Shqipëri. Ja ndeshjet që luhen sot...

09:47, 03/06/2020

Pas një pushimi për rreth 3 muaj, ditën e sotme rikthehen ndeshjet e futbollit në Kategorinë Superiore.

TĂ« gjitha takimet do tĂ« luhen nĂ« orĂ«n 17:00 pĂ«rveç ndeshjes mes Partizanit dhe SkĂ«nderbeut qĂ« do tĂ« zhvillohet nĂ« orĂ«n 20:00 nĂ« “Elbasan Arena”.

Sot luhet java e 27-të ku pa dyshim e gjithë vëmendja do të përqëndrohet në duelin mes kryeqytetasve të kuq dhe korçareve.

17:00 Bylis - KF Tirana

17:00 Flamurtari - Vllaznia

17:00 Kukësi - Luftetari

17:00 Laçi - Teuta

20:00 Partizani - Skënderbeu

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco