Perez nuk i plotëson dëshirën, refuzon propozimin e Zidanes për të sjellë në ‘Bernabeu’...

Perez nuk i plotëson dëshirën, refuzon propozimin e Zidanes për të sjellë në ‘Bernabeu’...

08:58, 03/06/2020

Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba.

Francezi e preferonte shumë kampionin e botës dhe e kërkonte prej kohësh, por diçka e tillë nuk do të ndodhë.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, nuk pranon të shpenzojë një shifër të majme për të sjellë në “Bernabeu” Pogban.

Kriza e COVID-19 ka bërë një gropë të madhe në arkat e çdo klubit, prandaj madrilenët nuk duan të shpenzojnë më shumë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco