Ibrahimovic kthehet nesër në Milano

Ibrahimovic kthehet nesër në Milano

19:26, 02/06/2020

Pasi udhëtoi drejt Suedisë me lejen e klubit, Zlatan Ibrahimovic është i gatshëm të rikthehet në Itali. Sipas asaj që raporton “Milannews.it”, Ibra do të mbërrijë në Milano ditën e nesërme (ekziston dhe mundësi që futbollisti të rikthehet ditën e enjte nga Stokholmi).

Më pas sulmuesi shtatlartë do t’i nënshtrohet ekzaminimeve për të përcaktuar saktësisht shkallën e dëmtimit. Kujtojmë që Ibrahimovic u dëmtua në pulpën e djathtë gjatë stërvitjes pak ditë më parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco