Propozimi në Premier League, 10 skuadra duan të hiqet rënia nga liga

Propozimi në Premier League, 10 skuadra duan të hiqet rënia nga liga

09:30, 01/06/2020

Skuadrat e Premier Leagues kanë një propozim interesant.

Sipas raportimeve të ‘Sky’, nëse sezoni vazhdon të luhet dhe kufizohet më shumë se 10 klube të kampionatit elitar në Britani duan të hiqet rënia nga liga.

Shumica e skuadrave që renditen poshtë janë të një mendimi që nuk duhet të ketë kufizi me për shkak të Covid-19.

Kujtojmë se sezoni i Premierligës pritet të rifillojë më 17 qershor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco