E dashura e Iscos: Jemi shumë aktiv, bëjmë seks çdo ditë

E dashura e Iscos: Jemi shumë aktiv, bëjmë seks çdo ditë

09:07, 01/06/2020

Sara Salamon ka folur për lidhjen e dashurisë me futbollistin e Real Madridit, Isco Alarcon, duke thënë se bëjnë dashuri të paktën një herë në ditë.

Gjatë një interviste në emisionin televiziv spanjoll “La Resistencia”, ajo u pyet për jetën seksuale dhe nuk u rezervua duke dhënë detaje intime.

“As ai e as unë nuk donim të vinim në këtë emision derisa të ishim në gjendje të thoshim se bëjmë seks një herë në ditë”, tha Sara.

"Pavarësisht se jemi të angazhuar me fëmijë, jemi shumë aktiv në jetën seksuale", përfundoi ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco