Ndërron jetë futbollisti 18 vjeçar i Skënderbeut

Ndërron jetë futbollisti 18 vjeçar i Skënderbeut

09:04, 31/05/2020

Një lajm tragjik vjen nga Korça. Ka ndërruar jetën në moshën 18 vjeçare, futbollisti i të rinjve të Skënderbeut

Ai është Dorjan Tahirllari. Djaloshi vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë  dhe megjithë përpjekjen dhe operacionet e zhvilluara nuk ia doli të shënonte golin e jetës.

Mesohet se i riu ka kryer disa operacioni por pa sukses. 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco