VIDEO/ Lewandowski i pandalshëm, shënon sërish ndaj Dusseldorfit

VIDEO/ Lewandowski i pandalshëm, shënon sërish ndaj Dusseldorfit

19:51, 30/05/2020

Bayern Munichu po shkatërron 5-0 Fortuna Dusseldorfin në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të në Bundesliga.

Në minutën e 49-të të ndeshjes, sulmuesi polak, Robert Lewandowski, shënoi golin e tij të dytë personal në këtë ndeshje dhe të 29-tin për këtë sezon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco