Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Fortuna Dusseldorf

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Fortuna Dusseldorf

17:49, 30/05/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Fortuna Dusseldorf.

Në orën 18:30 Bayerni kryesues pret në shtëpi Dusseldorfin që lufton për mbijetesë në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të në Bundesliga.

Fokusi në këtë ndeshje do të jetë te Lewandowski, i cili synon të shënojë golin e parë ndaj Fortuna, por sigurisht edhe te Valon Berisha, që pritet të aktivizohet nga stoli.

Bayern:

Image

Fortuna:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco