FOTO/ Georgina po i çmend të gjithë me të pasmet e saj, shikoni si stërvitet

FOTO/ Georgina po i çmend të gjithë me të pasmet e saj, shikoni si stërvitet

23:33, 29/05/2020

Georgina Rodriguez nuk ndalet pasi edhe në karantinë vijon të mbajë trupin e saj në formë.

Së fundmi e dashura e Cristiano Ronaldos ka publikuar fotografi teksa kryen disa ushtrime fizike ku në sy bien të pasmet bombastike të modeles 26-vjeçare.

Shikoni pamjet të Georginas nga palestra.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco