'Nëse Messi do të largohet nga Barça, do të vijë te ne', vjen deklarata nga...

'Nëse Messi do të largohet nga Barça, do të vijë te ne', vjen deklarata nga...

17:26, 28/05/2020

Lionel Messi kthehet në qendër të vëmendjes.

Zëvendëspresidenti i Newell’s Old Boys, Cristian D’Amico ka folur për të sulmuesin nga Rosario dhe të ardhmen e tij.

 “Nëse do të vendosë të largohet nga Barcelona, do të luajë te Newell’s. Nuk varet vetëm nga ne”, ka shtuar më pas ai. “Mund të na ndihmojë edhe Federata Argjentinase e Futbollit, Tapia është miku i tij. Unë nuk e kam kontaktuar kurrë, nuk dua ta shqetësoj”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco